Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Made in Wrocław - relacja

18 grudnia 2017

14 grudnia 2017 r. Impel wziął udział w wydarzeniu Made in Wrocław zorganizowanym we Wrocławskim Centrum Kongresowym przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.
Made in Wrocław to konferencja poświęcona wrocławskiemu biznesowi połączona z targami, podczas których można było zapoznać się z pomysłami wrocławskich startupów i innowacyjnymi rozwiązaniami polskich i zagranicznych firm działających we Wrocławiu.
 

Podczas konferencji o stolicy Dolnego Śląska rozmawiali przedstawiciele zarówno przedsiebiorstw z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i młodych firm dopiero rozpoczynających swoją działalność.  Konferencję i targi otworzył prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.
 

W sesji inauguracyjnej uczestniczył Grzegorz Dzik, prezes Impel SA. W swoim wystąpieniu podkreślił cechy Wrocławia i jego mieszkańców, które wpłynęły na dynamiczny rozwój miasta w ciągu ostatnich 28 lat. Do najważniejszych zaliczył otwartość, przedsiębiorczość oraz efektywną działalność instytucji kultury i użyteczności publicznej. Zwrócił uwagę na ogromną rolę nowoczesnych technologii, których obecność wpłynęła na wysoką pozycję miasta w wielu rankingach ekonomicznych.
 

W sesji inauguracyjnej wzięli także udział Krzysztof Domarecki - przewodniczący Rady Nadzorczej Selena FM SA oraz Paweł Marchewka - prezes zarządu firmy Techland. Sesję poprowadził Roman Młodkowski, Dyrektor Programowy polskiej edycji magazynu Forbes.
 

Przeczytaj relację z Made in Wrocław i zobacz podsumowanie wideo.