Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Muzyka i szczytny cel łączą największych

12 kwietnia 2019

Grupa Impel, Amazon, Credit Agricole, Kruk SA i inni pojawią się na jednej scenie, tym razem muzycznej. Przed nami kolejna odsłona wspólnej artystycznej przygody biznesu i Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Jubileuszowy Koncert Nadziei odbędzie się 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki.


Po raz 10. przyjaciele Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową spotkają się na muzycznej scenie. Wśród nich nie zabraknie wykonawców z Grupy Impel, która wspiera to wydarzenie od 7 lat.

 

Koncert Nadziei to szczególna inicjatywa charytatywna, która łączy, na scenie i na widowni, wiele środowisk w szczytnym celu - pomocy młodym podopiecznym fundacji. W tym koncercie nie chodzi jedynie o zebranie funduszy. Uczestnicy wydarzenia to muzyczni pasjonaci, którzy na co dzień z muzyką mają niewiele wspólnego. Pracują w firmach, którym bliska jest idea pomagania. Swoją postawą chcą pokazać, że wewnętrzna siła, przełamywanie słabości i uśmiech to mocny oręż w walce z przeciwnościami losu. Jak podsumowuje Wojciech Rembikowski, wiceprezes Impel SA i jednocześnie wykonawca – „(…) wszystko po to, aby przekazać wielką siłę tym, którzy są w tym wydarzeniu najważniejsi – dzieciom, podopiecznym fundacji. Oni każdego dnia przełamują siebie w walce z chorobą. To dla nich zbierają się ludzie z pasją, którzy są magnesem tego koncertu – przyciągają publiczność, zachęcają do kupna biletów – cegiełek na rzecz fundacji i dzielą się siłą, jaką daje pomaganie.” *Gwiazdą tegorocznej edycji jest Anita Lipnicka. Obok niej na scenie pojawią się śpiewający i muzykujący amatorzy. Grupę Impel w jej scenicznej odsłonie reprezentować będzie Impel Band. Zespół zapowiada niespodziankę dla publiczności. Jaką? Tego dowiemy się 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki. Bądźmy tam w ten środowy wieczór, w tym wyjątkowym miejscu, na wyjątkowym koncercie. Ostatnie bilety jeszcze do kupienia na stronie NFM.

Grupa Impel jest partnerem wydarzenia.


* źródło: Warto pomagać dzieciom chorym na raka. Oni to wiedzą, Gazeta Wyborcza 8 kwietnia 2019