Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Nagroda dla Impel Griffin

03 kwietnia 2017

Komitet organizacyjny Krajowej Niezależnej Nagrody Biznesowej „Wybór Ukrainy” ogłosił wyniki konkursu zorganizowanego w roku 2016. Wśród usługowych spółek rozliczeniowych zwyciężyła firma Impel Griffin, partner Grupy Impel działający na rynku ukraińskim.

Niezależna Krajowa Nagroda Biznesowa „Wybór Ukrainy”, została ustanowiona z inicjatywy ICCA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów.
Program ratingowy „Wybór Ukrainy”, który wprowadzono w roku 2013, ma na celu stymulowanie przedsiębiorstw i przedsiębiorców nie tylko w zakresie dbałości o rentowność własnego biznesu, ale także pod kątem umacniania gospodarki państwa, uczciwego płacenia podatków, tworzenia funduszy socjalnych i rentowych, troski o pracowników, tworzenia stanowisk pracy, wdrażania nowoczesnych technologii i prowadzenia działalności w oparciu o profesjonalizm. Co roku ocena dokonywana jest przez ekspertów na podstawie wskaźników działalności finansowej i gospodarczej w celu wyłonienia liderów wśród przedsiębiorców ukraińskich.

Dla nas nagroda „Wybór Ukrainy” nie oznacza po prostu zwyczajnego wyróżnienia. Jest to wynik odpowiedzialnej pracy i zasłużony autorytet w oczach klientów, partnerów oraz konkurentów - mówi Witalij Opanasiuk, Dyrektor Generalny Impel Griffin Group. - Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za wsparcie i zaufanie. Dzięki nim, nawet w niełatwym okresie kryzysowym, udało się nam nie tylko potwierdzić pozycję lidera, ale jednocześnie dokonać przewrotu w dziedzinie obsługi nieruchomości. Uruchomiliśmy innowacyjne kontakty serwisowe online dla klientów, wdrożyliśmy szereg technologii europejskich przy kontroli jakości, jak też powołaliśmy instytut korporacyjny dla personelu technicznego. Nagroda „Wybór Ukrainy” stanowi dla nas potwierdzenie profesjonalizmu, kwalifikacji i staranności, a także doskonałą motywację do dalszego rozwoju.

Odwiedź stronę Impel Griffin