Kończy się przeprowadzka Grupy Impel do nowej siedziby biura we Wrocławiu. Nowe biura mieszczą się w budynku ZITA przy ul. Słonimskiego 1. Po 20 latach żegnamy się z biurowcem przy Ślężnej 118.

Przestrzenie biurowe przy Słonimskiego 1 we Wrocławiu to prawie 6000 m2 powierzchni i ponad 360 miejsc parkingowych. Zlokalizowanie biurowca w pobliżu węzłów komunikacji miejskiej pozwala pracownikom na wygodne dotarcie do pracy środkami komunikacji miejskiej lub rowerem. Dla cyklistów przewidziano 80 podwójnych stojaków na rowery oraz możliwość skorzystania z prysznica.

Biurowiec przy Słonimskiego 1 zawiera zarówno komfortowe do pracy open space, wydzielone pokoje dla poszczególnych zespołów, indywidualne gabinety, sale konferencyjne oraz focus room`y.

Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z licznych coffee pointów oraz przestronnych przestrzeni socjalnych. Można w nich znaleźć bezobsługowe automaty wypełnione świeżymi przekąskami i napojami.

Przestrzeń w biurowcu ZITA jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych i spełnia standardy Zakładu Pracy Chronionej, takie jak: dostęp do wind, toalety z udogodnieniami czy odpowiednia przestrzeń manewrowa.

W biurowcach zlokalizowanych przy ul. Słonimskiego we Wrocławiu od lat pracują już takie spółki jak Impel Business Solutions czy SI-Consulting. Lista spółek należących do Grupy Impel wraz z ich aktualnymi adresami dostępna jest na naszej stronie.

Aktualności