Bądź na bieżąco ze zmianami dotyczącymi zamówień publicznych i zasubskrybuj biuletyn informacyjny. Od zeszłego tygodnia dostępne jest już drugie wydanie biuletynu, w którym piszemy o:

  • Jakościowych kryteriach oceny ofert w przetargach na utrzymanie czystości – Barbara Dudziak
  • Dobrych praktykach w zakresie stosowania kryteriów poza cenowych w przetargach dotyczących technicznego utrzymania nieruchomości – Paweł Piłat
  • Czy kryteria cenowe stosowane w postepowaniach publicznych na usługi ochrony mogą poprawić bezpieczeństwo? – Joanna Siwiec

Nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu przetargów publicznych spowodowało, że postanowiliśmy dzielić się praktyczną wiedzą w cyklicznie przygotowywanych artykułach. W oparciu o codzienną pracę z zamówieniami publicznymi regularnie co kwartał przygotowujemy biuletyn informacyjny.

Nasi eksperci to wieloletni praktycy, którzy w oparciu o realne problemy tej branży piszą o zamówieniach. Z naszego biuletynu dowiesz się jakie prawa posiadają zamawiający i wykonawcy.
W biuletynie posługujemy się również wyrokami KIO, które są stosowną argumentacją do przygotowywanych treści.  

Aby otrzymywać cykliczny biuletyn, wystarczy, że zapiszesz się na naszej stronie https://impel.pl/biuletyn/

Po zapisaniu się otrzymasz od nas możliwość pobrania również artykułów z poprzedniego kwartału na temat: waloryzacji wynagrodzenia, waloryzacji materiałowej oraz gwarantowanej wielkości zamówienia.

Aktualności