Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Ogromne zainteresowanie ofertami pracy na naszym stoisku podczas Career Expo

12 kwietnia 2018

Za nami kolejna edycja targów pracy Career Expo. W tym roku prezentowaliśmy szeroką ofertę staży, pracy czasowej oraz pracy stałej w różnych branżach. Grupę Impel tworzy kilkadziesiąt spółek działających w obszarze szeroko rozumianego Facility Management, Digital Service & Business Proces Outsourcing oraz Industrial Services co sprawia, że nasza oferta jest niepowtarzalna i odpowiada na potrzeby absolwentów z różnych kierunków. Zatrudniamy również pracowników liniowych, szczególnie w sektorze usług zapewniających czystość i bezpieczeństwo. Działamy głównie na rynku polskim, ale jesteśmy obecni także na rynkach zagranicznych. Potrzebujemy osób znających języki obce i jesteśmy otwarci na kandydatów posługujących się językiem polskim.

 

 

Dziękujemy odwiedzającym nasze stoisko za duże zainteresowanie Grupą Impel, mnóstwo pytań oraz za złożone aplikacje. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się z Wami na rozmowach kwalifikacyjnych.

Nadal możecie podzielić się z nami wiedzą na temat znajomości Grupy Impel, wypełniając ankietę oraz sprawdzić aktualne ogłoszenia o pracę.