Zobacz pozostałe wpisy

Oszczędzanie energii elektrycznej: wskazówki od Impel Tech Solutions

30 lipca 2015

Postęp technologiczny i konkurencja wymuszają na przedsiębiorstwach stałego poszukiwania oszczędności. Jednym ze sposobów jest ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Pozornie łatwe zadanie okazuje się strategicznym przedsięwzięciem, nieograniczonym jedynie do aspektów widocznych gołym okiem.

Pan Tomasz Sapłata, menedżer sprzedaży spółki Impel Tech Solution udzielił ciekawego wywiadu na ten temat. Na stronie www.utrzymanieruchu.pl można dowiedzieć się m. in. Dlaczego warto zacząć oszczędzać w pierwszej kolejności energię elektryczną, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy doradczej w tym zakresie oraz dlaczego już przy zakupie urządzenia należy planować przyszłe zarządzanie energią.

Wywiad do pobrania

Impel Tech Solutions to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w serwisie technicznym obiektów oraz pracach inwestycyjnych. Jedną z podstawowych działalności ITS jest doradztwo w zakresie zarządzania energią. Dla swoich Klientów ITS dobiera najkorzystniejszą ofertę dostawcy prądu, wdrożenie kompleksowych rozwiązań oraz autorski program optymalizacji kosztów zużycia energii Soee (System Oszczędności Energii Elektrycznej)

Zapraszamy do kontaktu