Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

PAP pod opieką Impela podczas Światowych Dni Młodzieży

24 sierpnia 2016

Trzy spółki z Grupy Impel były odpowiedzialne za kompleksową obsługę sieci centrów prasowych Polskiej Agencji Prasowej podczas Światowych Dni Młodzieży odbywających się w Krakowie w dniach 26 - 31 lipca 2016 r.

Impel Security dbał o bezpieczeństwo obiektów, w których pracowało 6 tys. dziennikarzy i korespondentów z ponad 80 krajów. Impel Cleaning zapewniał utrzymanie czystości, natomiast Impel Catering zatroszczył się o pełne żołądki dziennikarzy, dostarczając ponad 2000 sztuk lunchboxów.

Główne centrum medialne PAP zlokalizowane było na terenie miasteczka akademickiego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Impel obsługiwał także pozostałe ośrodki PAP, które powstały w najważniejszych punktach pielgrzymki papieża Franciszka, tj. na krakowskich Błoniach, Wawelu, w kompleksie obozowym Auschwitz-Birkenau, na Jasnej Górze, w Brzegach oraz w szpitalu w Prokocimiu.

Całościowo zapewniliśmy także techniczne zabezpieczenie obiektów – od budowy systemu kontroli bezpieczeństwa, przez systemy kontroli dostępu aż po budowę systemu CCTV. Centrum Prasowe wizytowali najważniejsi goście przybyli na Światowe Dni Młodzieży. Niemal codziennie odbywały się też konferencje prasowe podsumowujące kolejne dni wydarzenia.

Realizacja zlecenia dla Centrum Prasowego PAP podczas ŚDM jest przykładem kompleksowego podejścia do obsługi zabezpieczenia imprezy masowej.