Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Pobiegliśmy 9. raz w Biegu Firmowym

24 maja 2021
W tegorocznej edycji hybrydowej wystartowało 17 drużyn z Grupy Impel. Mimo deszczu na starcie i mecie pojawili się wszyscy.
 
 
Pandemia zmieniła naszą codzienność, także znacząco wpłynęła na Bieg Firmowy. Impreza drugi raz z rzędu odbyła się w formule zdalnej. Bieg Firmowy 2021 remote mógł odbyć się dzięki technologii. Każdy uczestnik biegł w towarzystwie aplikacji, wcześniej musiał się do niej zalogować, a tam znaleźć swoją drużynę. Być może ta hybrydowa formuła przyczyniła się do tak dużej frekwencji wśród pracowników Grupy Impel, bo w imprezie wzięło tym razem udział 85 osób. Łącznie pokonali dystans 425 km. 
 

Pomagamy, biegamy od 9 lat 

 
Rezprezentacje Impela nie zawodzą. To już 9. raz, kiedy pobiegliśmy w tej charytatywnej sztafecie firmowej. Cel imprezy zawsze był jeden – pomoc podopiecznym Fundacji Everest. W tym roku dochód z udziału przeznaczony był dla ósemki wspaniałych dzieciaków. Dziękujemy uczestnikom biegu – szczególne brawa dla silnej reprezentacji z Grupy Impel – za ich wysiłek. Cieszymy się, że dzięki nim Bieg Firmowy stał się już doroczną tradycją w Grupie Impel.  
 
 
Fot. Uczestnicy biegu z Grupy Impel