Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Podsumowanie konferencji HR "Firma to ludzie"

12 stycznia 2017

Konferencja "Firma to ludzie", która odbyła się 10 stycznia 2017 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, zgromadziła ponad 250 osób aktywnie działających w obszarze HR. Organizator - Impel Business Solutions - wraz z partnerami przygotował inspirujący i bogaty w praktyczną wiedzę program wydarzenia. Z kolei uczestnicy zyskali wyjątkową okazję do spotkania z cenionymi ekspertami z branży HR.

Wystąpienia podzielono na 3 sesje tematyczne: rozwój pracownika w firmie, obsługa kadrowo-płacowa oraz case studies na podstawie rozwiązań wdrożonych w wybranych przedsiębiorstwach. Wśród poruszanych zagadnień pojawiły się kwestie związane z codzienną obsługą spraw pracowniczych oraz informatyzacją procesów HR. Nie zabrakło przykładów najlepszych praktyk. W czasie dyskusji panelowej debatowano o sztuce efektywnego motywowania. Jako prelegenci wystąpili zaproszeni eksperci, a także partnerzy biznesowi Impel Business Solutions i przedstawiciele spółek Grupy Impel.

Gościem specjalnym i gwiazdą wydarzenia był znany autorytet w dziedzinie psychologii biznesu - Jacek Santorski, który porwał słuchaczy prelekcją na temat angażującego przywództwa w firmie, a następnie podpisywał swoje książki na stoisku wydawnictwa Czarna Owca. Urozmaiceniem części merytorycznej były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Atmosfera dopisała także podczas nieformalnych rozmów w czasie przerw między prelekcjami. To wszystko złożyło się na sukces merytoryczny i frekwencyjny konferencji.

Przeczytaj szczegółową relację z konferencji "Firma to ludzie" na stronie Impel Business Solutions.