Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Pracuj z nami. Badź sobą.

16 marca 2017

"Pracuj z nami. Bądź sobą." - takim hasłem zachęcaliśmy studentów i absolwentów do rozpoczęcia kariery zawodowej w Impelu podczas tegorocznych Absolvent Talent Days we Wrocławiu.

Absolvent Talent Days to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce. Ich celem jest wspieranie młodych ludzi w w odnalezieniu najlepszej ścieżki zwodowej. Dni Talentów odbywają się co roku w ośmiu największych miastach Polski.

Wrocławska edycja, w której uczestniczyliśmy, miała miejsce 14 marca 2017 roku w Hali Stulecia. Na naszym stoisku przedstawiciele Biura Rekrutacji, Szkoleń i Rozwoju Grupy Impel spotkali się z osobami stojącymi u progu kariery zawodowej, by porozmawiać z nimi o możliwościach zdobywania doświadczenia zawodowego w spółkach Grupy Impel. Studenci byli szczególnie zainteresowani praktykami i stażami m.in. w logistyce, administracji, rachunkowości i finansach oraz pracą w niepełnym wymiarze czasu. Poszukującym zatrudnienia lub nowych wyzwań prezentowaliśmy aktualne oferty pracy, m.in. w księgowości, kontrolingu, dziale handlowym, dziale kadr i płac.

Organizator zadbał też o wydarzenia towarzyszące targom. Dużą popularnością cieszyły się warsztaty i debaty z przedstawicielami firm oraz konsultacje udzielane przez ekspertów HR. Tematyka spotkań poświęcona była przede wszystkim umiejętnościom niezbędnym na szybko zmieniającym się rynku pracy. Jedno ze szkoleń motywacyjnych poprowadził znany mówca i twórca internetowy - Łukasz Jakóbiak. Z kolei o sile kreatywności i jej wpływie na efekty pracy opowiadał Jakub Królikowski, menedżer ds. szkoleń z Grupy Impel.

W wydarzeniu wzięło udział ok. 200 dolnośląskich i ogólnopolskich pracodawców, a wśród odwiedzających byli studenci i absolwenci wielu wrocławskich uczelni, m.in. Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.