Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Prelegenci z Grupy Impel na Forum Rynku Zdrowia

15 października 2019

Krzysztof Bruski z Impel Catering i Paweł Konopko z Prognosis wystąpią podczas 15. Forum Rynku Zdrowia w Warszawie. Zaprezentują dwa innowacyjne rozwiązania dla placówek opieki zdrowia, Imfood i system Prognosis.

 

 

21-22 października odbędzie się Forum Rynku Zdrowia. Odbywająca się już po raz 15 konferencja jest skierowana do podmiotów sektora medycznego oraz do instytucji i dostawców, z którymi placówki opieki zdrowotnej współpracują. To wyjątkowa okazja do podsumowania najważniejszych zmian w polityce zdrowotnej państwa w ostatnim czasie, do wymiany wiedzy i spostrzeżeń dot. kondycji ochrony zdrowia  oraz omówienia strategicznych kierunków działań. Poziom debaty podnosi udział wielu środowisk, wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów, przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i innych partnerów biznesowych. 

 

 

Grupa Impel jako przedstawiciel tego ostatniego grona również zabierze głos w dyskusji. Zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania dla szpitali, system do efektywnego zarządzania energią elektryczną - Prognosis oraz nowe podejście do żywienia - Imfood. Nasi prelegenci Paweł Konopko, prezes Prognosis oraz Krzysztof Bruski, prezes Impel Catering wystąpią 22 października o godz. 11.00 w panelu "Zarządzanie szpitalem – wybrane zagadnienia”. Wspólnie z innymi uczestnikami będą odpowiadać na pytania związane z takimi kwestiami, jak:  


    • Zarządzanie procesowe w szpitalu – kiedy przynosi korzyści pacjentom i pracownikom jednostki?
    • Koszty funkcjonowania szpitali – gdzie jeszcze tkwią źródła oszczędności
    • Jak zarządzać jakością w szpitalach?

 


Forum Rynku Zdrowia
21-22 października 2019 r.
Hotel Sheraton, Warszawa.

Szczegóły na stronie wydarzenia.