Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Puchar Świata w skokach narciarskich z Impelem

25 stycznia 2018

W piątek 26 stycznia 2018 r. w Zakopanem rozpoczyna się XII Puchar Świata w skokach narciarskich. Impel już po raz siódmy zabezpiecza to prestiżowe wydarzenie.

Zawody w skokach narciarskich rozgrywane w stolicy polskich Tatr to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce. Zawody są uznawane za najlepsze z całego cyklu Pucharu Świata. Co roku komplet publiczności na Wielkiej Krokwi ogląda sportowe wyczyny swoich faworytów z kraju i ze świata. 

W tym roku już po raz siódmy Impel troszczy się o bezpieczeństwo kibiców i zawodników podczas imprezy. Pracownicy Impel Facility Services są również odpowiedzialni za ochronę infrastruktury i miejsc pobytowych ekip sportowych. Impel Facility Services (poprzednio Impel Security Polska) specjalizuje się w zabezpieczaniu imprez masowych z wykorzystaniem zintegrowanego podejścia do zarządzania bezpieczeństwem. 

Organizatorem Pucharu Świata w Zakopanem jest Tatrzański Związek Narciarski, z którym Impel współpracuje również przy zabezpieczaniu zawodów krajowych oraz FIS CUP i Continental Cup.

Więcej informacji o Pucharze Świata na stronie organizatora.