Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

"Nowoczesny Outsourcing" - konferencja w Białymstoku

08 czerwca 2016

Codzienna rzeczywistość biznesowa w powiązaniu z dynamicznym rozwojem technologii stawia przed przedsiębiorcami coraz większe wyzwania. Aby nie pozostać w tyle za konkurencją i uwolnić zasoby do realizacji zadań kluczowych dla działania firmy, warto zdecydować się na outsourcing usług w obszarach pobocznych.

Impel Business Solutions wspólnie z partnerami organizuje konferencję na temat nowoczesnego outsourcingu w biznesie. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 16 czerwca 2016 r. w Białymstoku, partnerzy merytoryczni i zaproszeni goście Podlaskiego Klubu Biznesu zaprezentują praktyczne aspekty zastosowania outsourcingu w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz korzyści finansowe i organizacyjne płynące z takich rozwiązań. Podpowiedzą także, w jaki sposób pozyskać ich finansowanie. Jednocześnie spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń na temat outsourcingu i bezpośrednich rozmów z prelegentami.

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy szczególnie właścicieli i prezesów firm, dyrektorów generalnych i administracyjnych, dyrektorów HR.

Harmonogram konferencji i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://www.nowoczesnyoutsourcing.impelbpo.pl/

nowoczesny outsourcing BPO_ Impel Business Solutions_Białystok