Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Sanpro Consulting BPO doradza w Bangladeszu

08 lipca 2016

Sanpro Consulting skutecznie rozwija swoją usługę doradztwa personalnego. Spółka, do tej pory znana głównie w Polsce, wkracza na rynek azjatycki.

W czerwcu został podpisany prestiżowy kontrakt z firmą Fair Distribution Limited, dystrybutorem Samsunga w Bangladeszu. Zlecenie obejmuje profesjonalną rekrutację specjalistów na stanowiska Business Development Manager i Mechanical Engineer. Rekomendowani przez Sanpro kandydaci wyjadą na kilkuletnie kontrakty do Dhaki, stolicy Bangladeszu.

- Projekt dotyczy współpracy w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników i jest kolejnym kontraktem z zagranicznym partnerem spółki Sanpro Consulting BPO. Skutecznie realizujemy pierwsze zlecenie firmy FDL, dlatego rozszerzenie współpracy w przypadku kolejnych potrzeb Klienta jest tylko kwestią czasu - mówi Edyta Olko, prezes Sanpro Consulting BPO.

Fair Distribution Limited to międzynarodowa korporacja złożona z licznych grup biznesowych zrzeszających firmy produkcyjne i usługowe w wielu branżach. Na świecie firma kojarzona jest głównie z elektroniką oraz nowymi technologiami, niemniej jednak zatrudnia ponad 400 tysięcy pracowników w przemyśle samochodowym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, w handlu, hotelarstwie, w przemyśle tekstylnym oraz spożywczym.