Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Sanpro na International Christmas Evening

17 grudnia 2018

International Christmas Evening to cykliczna impreza organizowana przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Brytyjsko-Polską Izbę Handlową, Amerykańską Izbę Handlową i Skandynawsko-Polską Izbę Przemysłową w Polsce. Grupę Impel reprezentowała spółka Sanpro.

Przedświąteczny czas obfituje w liczne spotkania firmowo-biznesowe. Jedno z nich miało miejsce 12 grudnia w hotelu Sofitel. Wydarzenie zgromadziło blisko 500 lokalnych przedsiębiorców i partnerów. Celem spotkania jest nawiązywanie kontaktów i integracja przedstawicieli firm zrzeszonych w międzynarodowych izbach oraz ich klientów i zaprzyjaźnionych organizacji.
Sanpro otrzymało zaproszenie z ramienia Izby Niemieckiej i zostało Brązowym Sponsorem tego prestiżowego wydarzenia.
Jak podkreślają przedstawiciele Sanpro to była wyjątkowa okazja dotarcia do określonej grupy firm i poznania ich oczekiwań w zakresie pozyskania kandydatów do pracy. Podczas spotkania przy firmowym stoisku rozmawiano o współpracy, korzyściach wynikających z obsługi rekrutacyjnej i nowych produktach w obszarze rekrutacji, które zaspokoją popyt na nowych pracowników.
Wydarzenie odbyło się w świątecznej oprawie, nie zabrakło poczęstunku, w tym francuskiego przysmaku bożonarodzeniowego Buche de Noel oraz klimatycznej muzyki.