Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

SBE i Grupa Impel ogłaszają konkurs dla agencji eventowych

01 czerwca 2021
Branża eventowa boleśnie odczuła pandemię. Dlatego Grupa Impel wspólnie ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej (SBE) zaprasza organizatorów, agencje oraz producentów wydarzeń do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie nowej formuły konferencji. 
 
 
Sektor organizacji wydarzeń jest niemalże sparaliżowany od początku trwania pandemii. Odbiło się to nie tylko na producentach, artystach, organizatorach wydarzeń, ale także na wszystkich podmiotach współpracujących z nimi, takich jak właściciele obiektów, usługodawcy, począwszy od ochrony i sprzątania przez catering, kończąc na scenotechnice. 
 
Chociaż dużo wydarzeń zmieniło formułę  i przeniosło się do bezpieczniejszego miejsca – Internetu. Jednak wiele z wymienionych firm straciło źródło dochodu i musiało zamrozić swoją działalność. 
 

Wygraj 10 000 i zostań członkiem SBE

 
Jako wieloletni partner organizatorów wydarzeń, także imprez masowych, postanowiliśmy wspólnie z SBE pobudzić branżę eventową i ogłosić konkurs na koncepcję nowej formuły spotkań zatytułowany "Najlepsza koncepcja hybrydowej konferencji EVENT BIZNES PRZYSZŁOŚCI".  Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody, których jesteśmy fundatorem jako partner strategiczny konkursu:
 
  1. Nagroda roczne członkostwo w SBE oraz honorarium 10 000 zł,
  2. Nagroda roczne członkostwo w SBE i honorarium 5000 zł,
  3. Nagroda roczne członkostwo w SBE oraz honorarium 3000 zł,
  4. Nagroda to Nagroda Publiczności, za którą można otrzymać́ roczne członkostwo w SBE.
 
Jak wziąć udział w konkursie?
 
Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca pod adresem: info(at)sbe(dot)org(dot)pl">info(at)sbe(dot)org(dot)pl
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 czerwca podczas konferencji Event Biznes Plener.  Wszystkie szczegóły dot. konkursu, jego regulamin, brief oraz skład jury dostępne są na stronie SBE.
 

Event Biznes Plener

 
17 czerwca zapraszamy na konferencję Event Biznes Plener. Spotkanie jest bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie https://app.evenea.pl/event/viieventbiznes/.  Grupa Impel jest również partnerem strategicznym tego wydarzenia. 
 
Więcej o tym jak wspieramy w pandemii branżę eventową, dowiesz się z artykułu na naszym blogu