Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

SI-Consulting Diamentowym Sponsorem SAP Forum

09 czerwca 2015

W dniach 10-12.06.2015 r. w Sopocie odbędzie się kolejna edycja inspirującego spotkania branży informatycznej - SAP Forum 2015.

 

SAP Forum to spotkanie liderów biznesu poświęcone tematom rozwoju rynku informatycznego, innowacjom technologicznym, nowościom produktowym SAP oraz trendom panującym na rynku. To także ciekawe dyskusje merytoryczne, debaty, wykłady ekspertów, warsztaty demo, sesje round tables i networkingowe oraz prezentacje najciekawszych realizacji i doświadczeń klientów.

 

Tematyka tegorocznego spotkania będzie koncentrowała się wokół:

  • zaangażowania klienta w nowoczesny i innowacyjny sposób,
  • rozwiązań technologicznych i analitycznych,
  • upraszczania złożonych procesów biznesowych i podnoszenia ich efektywności,
  • szybkiego przetwarzania dużych ilości danych oraz rozwiązań oferowanych w chmurze.

 

Podczas pierwszego, panelowego dnia konferencji odbędzie się debata pt. ”Nowoczesne technologie – sprzymierzeniec czy wróg w rozwoju współczesnych biznesów”, w której uczestnikiem dyskusji będzie m.in. Grzegorz Dzik, prezes Impel S.A. Debatę moderował będzie Cezary Szymanek, redaktor naczelny Bloomberg Businessweek Polska.

 

Konferencję uświetni także wykład Martina Lindstroma - światowej sławy geniusza i autorytetu w dziedzinie brandingu i neuromarketingu, autora wielu książek z dziedziny marketingu, który pracował z wieloma najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie.

 

Wystąpienie będzie też miał znany profesor nadzwyczajny Rafał Ohme, wykładający na SWPS we Wrocławiu, profesor wizytujący na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie i Renmin w Pekinie. Jest ekspertem w dziedzinie psychologii i komunikacji, który opracował też innowacyjne metody badań konsumenckich, opierając się na najnowszych odkryciach psychologii eksperymentalnej czy społecznej neuronauki.

 

Odbędzie się też prezentacja części funkcjonalności platformy hybris, którą poprowadzi zespół SI-Consulting oraz ciekawie zaaranżowane wystąpienie w temacie SAP CRM.

 

Termin i miejsce spotkania: 10-12.06.2015, Sopot, Hotel Sheraton Conference & SPA.

Agenda spotkania dostępna jest tutaj.