Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

SI-Consulting wspólnie z SAP zapraszają na Innovation Day 2015

13 kwietnia 2015

SAP Polska wspólnie z oficjalnym Partnerem wydarzenia, spółką SI-Consulting, zapraszają na konferencję zatytułowaną ”Hybris – jak uratować stracony czas”, która odbędzie się w najbliższy wtorek 14 kwietnia 2015 roku w Hotelu Marriott w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 65/79, w godzinach 11.00-16.00.

 

Spotkanie, z udziałem praktyków biznesu prowadzonego w sieci, poświęcone będzie tematyce e-Commerce i nowym rozwiązaniom integrującym obszary on-line ze światem tradycyjnym. Celem spotkania jest zainspirowanie uczestników osiągnięciami innych firm w dziedzinie Commerce w dobie omnichannel, czyli wielokanałowej sprzedaży. Eksperci podzielą się wiedzą o aktualnych trendach, nowych narzędziach i sukcesach wdrożeniowych. Będzie można skonsultować z ekspertami swoje wyzwania sprzedażowe w sieci i uzyskać wskazówki, jakie narzędzia pozwolą na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Podczas konferencji znajdziesz odpowiedź na pytania:

 

- Dlaczego omnichannel jest warunkiem wzrostu Twojej firmy?

- Jak można szybko wystartować z nowymi rozwiązaniami?

- Jak personalizować komunikację z klientem?
 

Szczególnie polecamy sesję, podczas której po raz pierwszy zostanie zaprezentowane rozwiązanie hybris Marketing - narzędzie wspierające procesy marketingowe i sprzedażowe w cyfrowym świecie.

Najważniejsze tematy spotkania:

  1. Cicha rewolucja - czy coś nam nie umknęło? - e-Commerce dziś.
  2. Potęga subskrypcji na przykładzie funkcjonalności hybris.
  3. e-Commerce bliższe ciału - prezentacja case study na przykładzie branży erotycznej i handlu wyszukanymi winami.
  4. Marketing zdefiniowany na nowo - hybris Marketing.
  5. e-Commerce - szansa na innowacje w biznesie czy konieczny model biznesu?

 

Zapraszamy w szczególności prezesów firm, dyrektorów sprzedaży, dyrektorów marketingu i wszystkie osoby, zainteresowane zmianami na rynku e-commerce.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a zarejestrować można się tutaj.

Zespół SAP Polska i SI-Consulting.