Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

SI-Consulting z tytułem Gazela Biznesu

04 stycznia 2016

Spółka SI-Consulting dołączyła do grona firm wyróżnionych przez Puls Biznesu prestiżowym tytułem Gazele Biznesu 2015. Wyniki tegorocznej, 16. edycji rankingu zostały ogłoszone 28 grudnia 2015 r.
 

W rankingu przeprowadzonym przez „Puls Biznesu” i Coface Poland nagradzane są firmy, które dynamicznie rozwijają się i są wiarygodnymi partnerami w biznesie. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Bardzo nas cieszy obecność w tym elitarnym rankingu – mówi Mariusz Sagało, wiceprezes SI-Consulting. – Rzeczywiście, w tym roku udało się nam zrealizować wiele założeń dobrego biznesu, a tempo zmian było – jak na gazelę przystało – bardzo szybkie. Wiele zawdzięczamy świetnemu zespołowi, który buduje dobre relacje z klientami, a przy tym znajduje czas na rozwój swoich kompetencji i nowe rozwiązania w ofercie. Efekty tych działań i świetnej pracy są oczywiście widoczne w wynikach. Cieszy nas także coraz wdzięczniejsze grono znakomitych klientów, ciekawe projekty – jedne z największych na rynku, a także rosnąca współpraca z kluczowymi partnerami rynku IT – wymienia Mariusz Sagało.
 

SI-Consulting jest Złotym Partnerem SAP i od lat współpracuje z największymi graczami rynku. Spółka specjalizuje się we wdrożeniach najwyższej jakości rozwiązań IT, które wspierają zarządzanie i optymalizują procesy biznesowe firm. Portfolio SI-Consulting to także wyspecjalizowane usługi budowania sieciowych struktur teleinformatycznych, rozwiązania mobilne oraz dostawy sprzętu IT.
 

Zamierzamy kontynuować dotychczasowy trend – podkreśla Mariusz Sagało. – Jesteśmy przekonani, że możemy jeszcze przyspieszyć nasz biznes, ale robimy to z wielką ostrożnością. Obecni klienci są dla nas najważniejsi. W planach mamy też innowacje połączone z działaniami w obszarze B+R, a także rozwój przez ściślejszą współpracę z kilkoma ciekawymi podmiotami na rynku. Na przyszłoroczną Gazelę Biznesu trzeba przecież zapracować – dodaje.
 

W rankingu dolnośląskim SI-Consulting znalazła się na 171 pozycji wśród 440 firm, natomiast w ogólnopolskim zestawieniu wszystkich przedsiębiorstw objętych badaniem, spółka uplasowała się na 1553 lokacie spośród 4300 przedsiębiorstw uczestniczących w zestawieniu Gazele Biznesu 2015.
 

O rankingu

I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Autorem publikacji jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Głównym kryterium, jakie należy spełnić by otrzymać tytuł Gazeli Biznesu jest osiąganie stałego wzrostu obrotów i odnotowywanie zysków na przełomie 3 kolejnych lat. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2014 vs. 2012).