Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

SI-eCommerce rozwija projekty sprzedaży wielokanałowej w Szwecji

02 marca 2016

Integracja platformy hybris z  systemami SAP ERP i Microsoft CRM oraz usługą płatności PayEx to nowe realizacje spółki SI-eCommerce dla największej w Szwecji sieci retail oraz sieci sklepów internetowych z branży FMCG. Celem obu projektów jest ulepszenie procesów logistycznych związanych z zamawianiem, wysyłką i odbiorem towarów. Strategia omnichannel  zapewnia integrację wszystkich kanałów sprzedażowych, a  dzięki temu  spójny, efektywny proces obsługi klienta, co przekłada się na wzrost wyników sprzedaży.

Dzięki wdrożeniom w Szwecji zdobywamy unikalne na polskim rynku doświadczenie, które w przyszłości będziemy gotowi wykorzystać w naszym kraju. Oceniam, że w ciągu najbliższych 5 lat polski rynek e-commerce dojrzeje na tyle, aby w pełni korzystać z rozwiązań sprzedaży wielokanałowej, podobnie jak kraje Europy Zachodniej czy Północnej  - ocenia Sebastian Herod, prezes SI-eCommerce.

Czytaj więcej: http://www.si-consulting.pl/pl/aktualnosci/2016/02/29/si-ecommerce-rozwija-projekty-omnichannel-w-szwecji