Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Śląski Uniwersytet Medyczny dziękuje pracownikom ochrony z Grupy Impel

05 lutego 2019

Dziekan Wydziału Lekarskiego ŚUM profesor Jan Zejda oficjalnie podziękował pracownikom Impel Facility Services za organizację skutecznej akcji przeciwpożarowej na terenie kampusu.

 

24 stycznia, w jednym z pomieszczeń Wydziału Lekarskiego w Katowicach wybuchł pożar. Pracownicy z Grupy Impel bezzwłocznie przystąpili do działania. W pierwszej kolejności zarządzono ewakuację. Kiedy aulę opuścili studenci i wykładowca, rozpoczęto akcję gaśniczą. Dzięki natychmiastowej reakcji, opanowaniu, odważnej postawie, ale i znajomości zasad BHP pracownikom ochrony z Impel Facility Services udało się szybko i skutecznie ugasić ogień oraz zapobiec jego rozprzestrzenieniu się w budynku. Niezwłoczne podjęcie działań uchroniło ŚUM przed znacznymi stratami. Szczególną postawą podczas tej akcji wykazał się Artur Habryka.


Z naszej strony gratulujemy panu Arturowi odważnej postawy i cieszymy się, że takie osoby jak on są zatrudnione w Grupie Impel. Praca ochroniarza jest bardzo ważna – wymaga czujności i odwagi, a przede wszystkim znajomości procedur w przypadkach wystąpienia okoliczności zagrażających bezpieczeństwu.