Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Sokołów partnerem IMFOOD

23 lipca 2019

Impel Catering wprowadza na rynek innowacyjną usługę IMFOOD. Ma ona zmienić jakość żywienia w ośrodkach opieki zdrowotnej. Sokołów SA, lider branży mięsnej został partnerem projektu.

 

Założeniem przedsięwziecia IMFOOD jest zmiana standardów żywienia w szpitalach. Nowa usługa będzie opierać się na systemie restauracyjnym, zbilansowanej diecie oraz atrakcyjności sposobu podania dań. Dodatkowo będzie wsparta nowoczesnymi technologiami, m.in. dedykowaną platformą informatyczną, która ułatwi planowanie i rozliczanie posiłków w szpitalach. - Obserwując trendy konsumenckie i słuchając głosów klientów, zbudowaliśmy platformę informatyczną autonomicznie zarządzającą procesami w branży gastronomicznej. Realizacja strategii digital oraz inwestycja w innowacyjną platformę informatyczną stanowi obecnie jeden z głównych filarów rozwoju projektu IMFOOD – zapowiada Krzysztof Bruski, prezes Impel Catering.


Tak w skrócie wygląda nowe podejście do cateringu w państwowym szpitalnictwie zaproponowane przez spółkę Grupy Impel. - Na świecie wiele uwagi poświęca się obecnie aspektom "niekulinarnym" gastronomii - liczą się ludzie, nowoczesne technologie i transparentność. – wyjaśnia dalej Krzysztof Bruski. - Zauważyliśmy, że branża gastronomiczna w każdym kraju ma inną specyfikę, lecz to, co łączy zagraniczne rynki to wspólny cel - polepszanie standardów, ciągły rozwój i podnoszenie jakości usług.


Powodzenie całej incjatywy zależy także od współpracy ze sprawdzonymi, godnymi zaufania producentami żywności. Jednym z nich jest Sokołów. Zarówno Impel Catering, jak i Sokołów mają jeden wspólny cel – zrewolucjonizowanie usługi żywienia w polskich placówkach zdrowia oraz dostosowanie ich do europejskich standardów.