Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Specjalny komunikat dla pracowników i współpracowników Grupy Impel

09 listopada 2020
We wtorek, 10 listopada zapraszamy wraz ze Stadionem Wrocław na nadzwyczajny pokaz laserowy dedykowany tym, którzy na co dzień walczą ze skutkami pandemii Covid-19. Transmisja live na kanale YouTube Grupy Impel rozpocznie się o godz. 20:00. 
 
 
Grupa Impel świadczy usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw i instytucji z niemal wszystkich branż, także dla placówek medycznych. Wielu z naszych  pracowników i współpracowników od wielu miesięcy znajduje się na pierwszej linii frontu walki z pandemią Covid-19. Salowe i salowi, sanitariusze i sanitariuszki, personel sprzątający, pracownicy ochrony czy kuchni szpitalnych i dystrybucji posiłków dbają o podstawowe zasady higieny, czystości i bezpieczeństwa w szpitalach. To przede wszystkim dla nich, ale także pozostałych osób zawodowo zaangażowanych w walkę z koronawirusem w Polsce przygotowaliśmy pokaz laserowy ze specjalnym komunikatem. W ten wyjątkowy sposób chcemy podziękować i okazać wsparcie tym, których codzienna praca ma realny wpływ na ochronę naszego zdrowia i jest wsparciem dla służby zdrowia. 
 
 
Pokaz na Stadionie Wrocław rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do godziny 22:00, a od godziny 20:00 do 20:30 będzie transmitowany online na kanale YouTube Grupy Impel. 
 
 
Partnerem wydarzenia jest Stadion Wrocław.
 
 
Bądźcie z nami jutro online o 20:00. Zapraszamy!