W trosce o naszych klientów wdrożyliśmy nowe produkty dostosowane do ich potrzeb na czas walki z epidemią.

Dziś skupiamy się na dostosowaniu Grupy do odpowiedzialnego działania w nadzwyczajnych okolicznościach i pod wielką presją moralną, do niedawna rzadko przywoływaną w biznesie. Tak opisuje reakcję Grupy Impel na obecne realia jej prezes, Grzegorz Dzik. W związku z wyjątkową sytuacją, jaka zaistniała w Polsce i na całym świecie, Grupa Impel dostosowała swoje usługi do potrzeb klientów z różnych sektorów. Szybko wprowadziliśmy produkty, które ograniczają skutki epidemii CoVid-19 w codziennej działalności naszych kontrahentów.

Wspieramy personel medyczny
Jesteśmy obecni w 123 szpitalach. Dbamy w nich o czystość, zajmujemy się serwisem technicznym oraz zapewniamy bezpieczeństwo. Nasi pracownicy świadczą usługę pomocową (salowe), pracując przy pacjentach zarażonych i podejrzanych o zakażenie. Utrzymanie czystości i higieny w tych placówkach jest konieczne w ograniczaniu skutków epidemii oraz jest integralnym elementem procesu terapeutycznego. Należycie dezynfekowane powierzchnie przerywają łańcuch zakażeń.


Utrzymujemy czystość i dezynfekujemy pomieszczenia
Usługi utrzymania czystości zostały dostosowane do szczególnych potrzeb klientów m.in. poprzez zastosowanie specjalnych środków do walki z wirusem SARS Cov-2. Grupy mobilne świadczą usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie. Wykonujemy również dezynfekcję poprzez ozonowanie pomieszczeń. Organizujemy dostawy środków do dezynfekcji. Szukamy dostawców, negocjujemy ceny, zapewniamy logistykę, aby żadnemu z naszych klientów nie zabrakło tego, co w tym okresie jest tak ważne, czyli zabezpieczenia personelu przed zakażaniem, czy to przez udostępnianie środków chemicznych do dezynfekcji rąk, czy też przez dostarczanie środków ochrony osobistej, masek i kombinezonów.


Ruch osobowo-towarowy pod specjalnym nadzorem
Pracownicy ochrony pracują bezpośrednio z dostawcami i gośćmi klientów. Świadczą usługi recepcyjne, kontrolują ruch towarowo-osobowy. Realizujemy dodatkową usługę mierzenia temperatury, aby do zakładu pracy nie dostała się osoba, która może być nosicielem koronawirusa.

Nasza spółka Climbex SA oferuje również bezkontaktowy pomiar temperatury, dzięki wykorzystaniu automatycznych systemów termograficznych służących do pomiaru temperatury ciała ludzkiego oraz wykrywania osób gorączkujących.

Uzupełniamy braki kadrowe u klienta
W obecnej sytuacji wiele firm boryka się z niedoborem pracowników. Dlatego Sanpro Synergy proponuje dwie usługi, które mają wspomóc klientów w udrożnieniu ich działalności. Rekrutacje ad-hoc, czyli rekrutujemy i przygotowujemy dokumentacje pracowników gotowych do bezpośredniego zatrudnienia oraz zapewniamy mobilne grupy wsparcia pracowników w procesach obsługi klientów oraz kompletacji towarów.

Aktualności