Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Tysiąc maratonów dla Fundacji ProCuro

27 lutego 2018

1 marca 2018 r. wraz z Fundacją ProCuro rozpoczynamy akcję charytatywną „Tysiąc maratonów na Dzień Dziecka”, do udziału w której zapraszamy wszystkich biegaczy, rowerzystów, rolkarzy, a nawet spacerowiczów. Uczestnicy akcji przez 3 miesiące pokonują kilometry, a my za nie płacimy!

Celem projektu jest przemierzenie do 31 maja włącznie 42 tysięcy 195 kilometrów, co odpowiada dystansowi tysiąca maratonów. Kilometry będą zliczane za pośrednictwem aplikacji Endomondo, a każdy z nich stanie się cegiełką o wartości 1 zł. Pierwszego czerwca, czyli w Dniu Dziecka, Fundacja podsumuje i ogłosi liczbę kilometrów przebytych przez uczestników akcji, a Grupa Impel wykupi wszystkie "wybiegane" cegiełki. Kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji ProCuro.

Zachęcamy gorąco do udziału nie tylko maratończyków i sportowców, ale wszystkich, którzy nie żałują nóg, a do tego lubią działać wspólnie w dobrym celu. Liczy się każdy kilometr!

Wszystkie informacje o tym, w jaki sposób można przystąpić do "Tysiąca maratonów na Dzień Dziecka" oraz regulamin akcji znajdziecie na stronie Fundacji ProCuro.
 

Fundacja ProCuro wspiera społeczną integrację dzieci niepełnosprawnych poprzez sztukę. Organizuje cykliczny projekt "Artstacja – przystanek najmłodszej sztuki wyjątkowych dzieci", czyli konkurs plastyczny dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży. Do tej pory wzięło w nim udział 3500 uczestników i zaprezentowano 1700 prac. Przy wsparciu instytucji kultury Fundacja organizuje też cykliczne warsztaty twórcze.