Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

VIII Europejski Kongres Gospodarczy - podsumowanie

24 maja 2016

W dniach 18-20 maja Grupa Impel uczestniczyła w VIII Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, najważniejszym wydarzeniu gospodarczym centralnej Europy.

Kongres w ciągu trzech dni zgromadził 8 tys. tysięcy gości z krajów europejskich, a także z Azji i Afryki. Odbyło się ponad 120 debat tematycznych z udziałem 700 prelegentów. Prelekcje i panele dyskusyjne dotyczyły nowych kierunków i wyzwań w rozwoju gospodarczym naszego kontynentu. Na sesji inauguracyjnej jako gość specjalny wystąpiła Premier RP, pani Beata Szydło.
Grupa Impel była partnerem tego prestiżowego wydarzenia.

Na stoisku Grupy Impel w strefie VIP odbywały się spotkania z partnerami handlowymi i biznesowymi, natomiast nasi reprezentanci wzięli udział w kilku panelach dyskusyjnych . Jakub Dzik, Wiceprezes Impel S.A i Dyrektor Generalny BPO, wypowiadał się na temat bezpieczeństwa cyfrowego podczas panelu „Digitalizacja gospodarki. Szanse, wyzwania, zagrożenia cyfrowej rewolucji”. Z kolei Bogdan Dzik, Wiceprezes Zarządu Impel S.A. i Dyrektor Generalny FM podzielił się swoimi opiniami w czasie debaty dotyczącej szans i zagrożeń, jakie stoją przed sektorem usług dla biznesu w Polsce. Wojciech Świątkowski, Dyrektor Rozwoju Korporacyjnego Grupy Impel, wziął udział w panelu dotyczącym zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, natomiast Grzegorz Dzik, Prezes Zarządu Impel S.A. i Dyrektor Generalny Grupy Impel, udzielił kilku wywiadów dla mediów, m.in. Money.pl, pulsHR.pl, Propertynews.pl .

Wydarzenie przebiegło w spokojnej atmosferze, w dużej mierze dzięki pracownikom ochrony Impel Security, którzy w liczbie ok.100 osób każdego dnia zabezpieczali cały obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego, w którym odbywała się impreza. Impel zapewniał również usługi porządkowo-czystościowe.

Wkrótce zamieścimy relację video z obecności Impela na EKG 2016, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu oraz galerii zdjęć.
Więcej informacji na temat Europejskiego Kongresu Gospodarczego: http://www.eecpoland.eu/pl/