Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Wystartowała XII edycja Konkursu "Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza"

26 sierpnia 2015

Rozpoczęła się XII edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” – znanego i prestiżowego wyróżnienia na Dolnym Śląsku, przeznaczonego dla przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Tegoroczna edycja kontynuuje zmiany, które nastąpiły przy organizacji poprzedniej edycji Konkursu – inaugurującej nowy etap w historii Nagrody.

Dotychczas w 11-letniej historii Konkursu wzięło udział blisko 2000 przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Wyłoniono 82 Laureatów, wśród których są m.in.: prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz  i Jego Eminencja Kardynał Henryk Gulbinowicz. W 2014 roku nadesłano aż 150 zgłoszeń na Konkurs. W tym roku zostanie rozdanych 9 statuetek. Liczby te pokazują, jakie znaczenie ma Konkurs „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” dla dolnośląskich przedsiębiorstw i samorządów.
Do nowości XII edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” zaliczyć należy przede wszystkim kategorie konkursowe: Dolnośląski Produkt Roku i Osobowość Dolnego Śląska (wybieraną co dwa lata przez niezależną Kapitułę Konkursu), jak również elektroniczny system składania ankiet konkursowych, mający na celu ułatwienie przesyłania zgłoszeń przez uczestników oraz usprawnienie pracy Kapitule Konkursu, w której – jak co roku – zasiedli wybitni przedstawiciele świata biznesu, polityki i nauki.
Organizatorzy XII edycji: Zachodnia Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź i partner merytoryczny – firma PwC mają nadzieję, iż nadchodząca edycja, dzięki wprowadzonym innowacjom, zachęci regionalne przedsiębiorstwa i samorządy do udziału w Konkursie, który wzmocni pozycję dolnośląskiej gospodarki na biznesowej mapie Polski.

Więcej informacji na stronę www.gryfy.pl.