Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Wystawa prac plastycznych podopiecznych Fundacji ProCuro

18 maja 2017

Od 12 maja w Pawilonie Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej można oglądać prace plastyczne podopiecznych Fundacji ProCuro. Wystawa została przygotowana z okazji jubileuszu 10-lecia działalności Fundacji i jest efektem dziesięciu edycji projektu "ArtStacja - przystanek najmłodszej sztuki". Projekt animuje niepełnosprawne dzieci i młodzież w sferze twórczej aktywności, m.in. wspiera ich talenty plastyczne, a w dalszej perspektywie pomaga w integracji społecznej. Tym razem kolorowe obrazy będące zapisem dziecięcych marzeń są prezentowane w przestronnym, przeszklonym hallu Muzeum Sztuki Współczesnej.
Impel wspiera Fundację ProCuro od początku jej istnienia oraz był partnerem wystawy.

Wernisaż wystawy, który odbył się 12 maja 2017 roku, zgromadził wielu znakomitych gości, przedstawicieli władz Wrocławia, świata kultury i biznesu oraz przyjaciół Fundacji. Stał się też okazją do ciekawych dyskusji, które mają szanse zaowocować nowymi projektami.
Podczas wydarzenia można było także zakupić wybrane prace i w ten sposób wesprzeć działalność charytatywną Fundacji.

Pawilon Czterech Kopuł to niezwykła przestrzeń wystawiennicza, stosunkowa nowa na kulturalnej mapie Wrocławia. W pięknie odrestaurowanym kompleksie architektonicznym mieści się Muzeum Sztuki Współczesnej, jeden z Oddziałów Muzeum Narodowego we Wrocławiu.
Wystawa potrwa do 4 czerwca 2017 roku. Wszystkich serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

Zainteresowanych wsparciem Fundacji ProCuro i jej podopiecznych zachęcamy do zakupu prac, które jeszcze nie znalazły swojego właściciela. W tym celu prosimy o kontakt z panią Sylwią Piotrowską, s.piotrowska@impel.pl.
 

Czytaj więcej o wystawie w Pawilonie Czterech Kopuł

Odwiedź stronę Fundacji Procuro