W dniach 23-24 maja 2024 r. w Warszawie odbyła się X Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Polska Organizacja Franczyzodawców, do której Grupa Impel należy od 2018 roku. Impel od dwóch lat posiada wydany przez tę organizację certyfikat, potwierdzający przynależność do grona wiarygodnych marek franczyzowych oraz spełnienie wymogów Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy.

Konferencja BEST FRANCHISE to coroczne spotkanie. Zyskało ono reputację wydarzenia, w czasie którego uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę poprzez inspirujące wykłady i warsztaty dotyczące franczyzy, zarządzania oraz szeroko pojętych kwestii biznesowych. W tym roku konferencja przyciągnęła wielu przedsiębiorców, ekspertów i liderów branży, w tym przedstawicieli Grupy Impel. Uczestnicy mieli okazję wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe kontakty.

W realizowanych w czasie konferencji warsztatach i spotkaniach Grupę Impel reprezentowali: Monika Gołębiowska, dyrektor standaryzacji procesów Systemu Franczyzy Impel, Bartosz Żurakowski, dyrektor operacyjny Systemu Franczyzy Impel oraz Dawid Frik – dyrektor marketingu Grupy Impel. Program tegorocznej  konferencji był niezwykle bogaty i obejmował różnorodne zagadnienia, od sztucznej inteligencji po kwestie związane z cyberbezpieczeństwem.

Konferencja BEST FRANCHISE 2024 – najciekawsze wystąpienia

Dr Ada Florentyna Pawlak, uznana antropolożka technologii, wygłosiła wykład pt. „Uczucia w czasach sztucznej inteligencji”, w którym omówiła społeczne implikacje AI i transhumanizmu. Grzegorz Olszewski, prezes Alior Bank S.A., poruszył temat przyszłości tradycyjnego pieniądza w erze cyfryzacji, natomiast Stanisław Wołoch, ekspert ds. kryptowalut, przedstawił potencjalne korzyści z inwestowania w Bitcoin i inne waluty cyfrowe w kontekście nadchodzącego kryzysu gospodarczego.

Nie zabrakło także ważnych kwestii związanych z bezpieczeństwem. Robert Kośla, główny architekt CYBER w Microsoft Security Service Line, omówił zagrożenia związane z cyberwojną, a Katarzyna Rowińska z Urzędu ds. Cudzoziemców skupiła się na wpływie globalnych migracji, sztucznej inteligencji oraz zmian klimatycznych na rynek pracy.

Interesującym punktem programu Konferencji BEST FRANCHISE była prelekcja Łukasza Walewskiego, eksperta ds. komunikacji i etykiety biznesowej, który przedstawił różnice kulturowe w relacjach biznesowych. Paula Wolecka, PR & Communications manager Igi Świątek, omówiła strategie budowania i zarządzania marką osobistą i firmową, a Karol Bączkowski, doświadczony ratownik medyczny, podzielił się poradami na temat zachowania zdrowia i równowagi psychicznej w dzisiejszych trudnych czasach.

X Konferencja Liderów Franczyzy – wymiana doświadczeń i kontaktów

Konferencja zakończyła się sesją networkingową prowadzoną przez Przemysława Młodzianowskiego, eksperta w dziedzinie strategii biznesowych. Uczestnicy mieli okazję nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami, co dodatkowo wzbogaciło wartość całego wydarzenia.

X Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE była niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło uczestnikom, w tym naszym przedstawicielom nie tylko cennej wiedzy, ale także inspiracji do dalszego rozwoju w branży franczyzowej. Organizatorzy po raz kolejny udowodnili, że Polska Organizacja Franczyzodawców jest wiodącą siłą w promowaniu etycznych i nowoczesnych praktyk w świecie franczyzy.

Aktualności