Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

XIII edycja konkursu „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza"

12 września 2016

Trwa XIII edycja konkursu "Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza". Jeszcze tylko do 23 września można nadsyłać zgłoszenia do najbardziej prestiżowego konkursu dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego Dolnego Śląska. Impel jest Patronem Głównym przedsięwzięcia.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2004 roku. Od tamtej pory wyłoniono 87 laureatów spośród 1000 zgoszonych przedsiębiorstw i samorządów, a statuetka Dolnośląskiego Gryfa stała się jedną z najbardziej znaczących nagród z dziedziny gospodarki i biznesu w regionie.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź, Związek Pracodawców RP.
W tegorocznej edycji można walczyć o nagrodę w 8 kategoriach, m.in. innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, dolnośląski Produkt Roku, Pionier wieku cyfrowego, Ambasador Dolnego Śląska.
Szczegółowe informacje i regulamin konkursu: http://www.gryfy.pl

Jak podkreśla Grzegorz Dzik, Prezes Zarządu Impel S.A., Przewodniczący Rady Zachodniej Izby Gospodarczej i honorowy członek Kapituły Konkursu "Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza": - Warto zauważyć systematyczną transformację kategorii Nagrody Gospodarczej, której celem jest promocja innowacyjnych, zdigitalizowanych i nowoczesnych przedsiębiorstw i samorządów. Kapituła zaś dostrzega znak czasu, wybierając nowoczesnych laureatów oraz pokazuje, co trzeba w dzisiejszym świecie zrobić, aby stać się liderem rynku.

Finałem konkursu będzie Wielka Gala Biznesu, która odbędzie się w 17 października 2016 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Zostanie na nią zaproszony każdy zgłoszony przedsiębiorca.

Zachęcamy do udziału w konkursie!