31. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 dobiegła końca. To największe wydarzenie w tej części Europy adresowane do przedstawicieli branży budowlanej – producentów, dostawców, deweloperów, projektantów i odbiorców indywidualnych.

Tegoroczna BUDMA odbyła się w dniach 31.01 – 03.02.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ośmiu tematycznych pawilonach swoją ofertę zaprezentowało ponad 600 firm z 26 krajów – głównie z Europy i Azji. Przez cztery targowe dni prezentowane były nowości z branży budowlanej, innowacje sprzętowe oraz premiery rynkowe, a także produkty, które wyznaczać będą trendy na kolejne lata!

Program targów obejmował też wydarzenia towarzyszące i spotkania branżowe odbywające się na scenie głównej. Wspomniany program to dodatkowo blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów podejmujących aktualną problematykę branży budowlanej. To także spotkania z architektami i dyskusje w międzynarodowym gronie.

Mobilna wieża monitorująca ze Złotym Medalem MTP

Grupy Impel nie mogło zabraknąć w tym gronie. Tym bardziej, że branża budowlana jest jednym z naszych kluczowych partnerów i stanowi koło zamachowe gospodarki.

BUDMĘ rozpoczęliśmy – w szacownym gronie zaproszonych gości i wielu wystawców – uroczystym otwarciem. Potem przyszedł czas na wyjątkowy dla nas moment – wręczenie Złotych Medali targów BUDMA 2023.

Złoty Medal to wyjątkowa nagroda. Przyznawana za innowacyjne, nowoczesne i zaawanasowane rozwiązania, które wyznaczają trendy w branży na kolejne lata. Naszym Złotym Medalistą okazała się mobilna wieża monitorująca MobiGuard.

Złoty Medal BUDMA

Urządzenie zapewnia zdalny nadzór nad terenem, nawet trudno dostępnym. Wyposażone jest w profesjonalne kamery i czujniki, które reagują na każde zdarzenie oraz gwarantują aktywność w każdych warunkach. Dodatkowo urządzenie posiada niezależne źródło zasilania – panele fotowoltaiczne i ogniwa paliwowe. Jest wysoko skuteczne w ograniczaniu strat – nawet do 90% i niezależne od kosztów ochrony fizycznej.

Nagrodę i dyplom dla MobiGuarda odebrali Tomasz Linke, wiceprezes zarządu spółki Impel Technical Solutions i Kamil Wachowicz, dyrektor segmentu, pełnomocnik zarządu. Statuetka stanęła na honorowym miejscu stoiska, a złoty medal skutecznie przyciągał uwagę wielu odwiedzających.

Na gości, klientów i wszystkich odwiedzających Grupa Impel czekała na stoisku nr 67 w pawilonie 3. Można było tutaj poznać pełną ofertę usług, zobaczyć produkty z oferty chemii profesjonalnej, środków bhp i odzieży roboczej. Na miejscu dostępni byli przedstawiciele zespołu marketingowo-handlowego, z którymi można było porozmawiać o szczegółach współpracy.

Zainteresowanie usługami Grupy Impel było duże. Szczególną ciekawość wzbudzał MobiGuard. Uruchamiany z wieży komunikat głosowy o przekroczeniu strefy ochronnej, który ilustrował mechanizm działania urządzenia, powodował duże zamieszanie. Zaciekawieni ludzie zatrzymywali się i dopytywali o szczegóły działania.

Pretekstów do rozmów handlowych było znacznie więcej, o czym świadczy wiele zainicjowanych kontaktów handlowych i zebranych wizytówek. Cztery dni targowe minęły niezwykle intensywnie i nadzwyczaj szybko.

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z tego wydarzenia.

A także galerii zdjęć.

Aktualności