Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Za nami szósty Koncert Nadziei!

01 kwietnia 2015

31 marca już po raz szósty odbył się koncert charytatywny „Koncert Nadziei”, zorganizowany przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” na rzecz swoich podopiecznych. Impel był głównym sponsorem tego wydarzenia.


W tym roku na deskach Teatru Muzycznego Capitol wystąpili znani i lubiani aktorzy: Anna Dereszowska, Joanna Jeżewska, Emilia Komarnicka, Artur Barciś, Konrad Imiela, Kacper Kuszewski i Zbigniew Zamachowski. Dodatkową atrakcją były popisy wokalne osobistości ze świata biznesu, nauki i sztuki, w tym, po raz pierwszy - IMPEL BAND. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, zabawa przednia, a doznania muzyczne na najwyższym poziomie!


Ważnym momentem wieczoru było wręczenie medalu „Zasłużony dla Wrocławia” panu Grzegorzowi Dzikowi, przewodniczącemu rady społecznej Fundacji, Prezesowi Zarządu Impel S.A. Odznaczenie to jest wyrazem uznania za działalność charytatywną i zainicjowanie budowy Przylądka Nadziei, nowoczesnej kliniki dla dzieci chorych na raka, która powstaje we Wrocławiu. Medal został wręczony przez Prezydenta Wrocławia pana Rafała Dutkiewicza.


Głównym celem wydarzenia była zbiórka funduszy na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz budowy Kliniki Przylądek Nadziei. Na konto Fundacji wpłynęło aż pół miliona złotych – jest to wynik unikatowy w skali kraju! Dotychczas na żadnym wydarzeniu artystycznym nie udało się zebrać aż takiej kwoty.