Już po raz dwunasty zadbaliśmy o bezpieczeństwo największej zimowej imprezy sportowej w Polsce. Tysiące kibiców zebrało się 13-16 stycznia 2023 r. pod Wielką Krokwią w Zakopanem, by śledzić wyczyny najlepszych narciarskich skoczków na świecie. Zrobiliśmy wszystko, aby nic nie zakłóciło tego sportowego święta!

Bezpieczne emocje w Zakopanem

Puchar Świata w skokach narciarskich to nie tylko ogromne emocje sportowe, ale przede wszystkim duże wyzwanie organizacyjne. Ok. dwustu pracowników porządkowo-informacyjnych Grupy Impel czuwało nad bezpieczeństwem skoczków i 15 tysięcy kibiców.

Podczas wydarzenia m.in. udzielali informacji uczestnikom imprezy, kontrolowali osoby wchodzące na teren skoczni oraz wnoszone przez nie bagaże, nadzorowali cały obiekt za pomocą kamer CCTV, wspierali działania grup interwencyjnych. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa kibiców i zawodników na terenie Wielkiej Krokwi nasi pracownicy byli również odpowiedzialni za zabezpieczenie infrastruktury i miejsc noclegowych skoczków biorących udział w zawodach.

Ochrona pucharu świata

W skokach drużynowych wygrali Austriacy. Polska reprezentacja zajęła drugie miejsce. Niedzielny konkurs wygrał Halvor Egner Granerud, a tuż za nim uplasował się Dawid Kubacki. Gratulujemy!

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia:

Aktualności