To już dziewiąty konkurs Pucharu Świata w karierze Impela. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo kilkudziesięciu tysięcy kibiców skoków narciarskich podczas zawodów w Zakopanem.

Konkurs na skoczni im. Stanisława Marusarza chroniliśmy po raz dziewiąty. Organizatorem zawodów z cyklu Pucharu Świata w Polsce jest Tatrzański Związek Narciarski. TZN organizuje je od połowy lat dziewięćdziesiątych. Skoki narciarskie w ramach PŚ na Wielkiej Krokwi to największa zimowa impreza sportowa w naszym kraju. Na trybunach gromadzą się tysiące kibiców. W tym roku na każdy konkurs, drużynowy i indywidualny sprzedano ok. 23 tysięcy biletów.

Tej rangi impreza to nie tylko ogromne emocje sportowe, ale przede wszystkim duże wyzwanie organizacyjne. TZN po raz kolejny ochronę konkursu powierzył Grupie Impel. Ponad trzystu pracowników służb porządkowych i informacyjnych dbało o porządek i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia przez trzy dni. Jednak prace na terenie skoczni Impel zaczął już na dwa tygodnie przed zawodami od wygrodzenia, postawienia płotów i barierek, wyznaczenia stref kibiców. Grupa Impel wsparła organizatorów również w sprawach formalnych związanych z organizacją przedsięwzięcia.

Aktualności