Od 13 do 15 stycznia 2023 r. na Wielkiej Krokwi najlepsi skoczkowie narciarscy świata zawalczą o podium. W tym roku już po raz dwunasty Grupa Impel ochroni Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

Kibicom na trybunach najwięcej wrażeń dostarcza podziwianie długości i stylu skoków oddawanych przez zawodników. Piątkowe kwalifikacje, sobotni konkurs drużynowy i niedzielna rywalizacja indywidualna – budzą wiele emocji. Nasi pracownicy zadbają, aby nic nie zakłóciło tego sportowego święta.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Formalne przygotowania do tej międzynarodowej imprezy startują już ok. 4 miesiące wcześniej. Prace techniczne na miejscu rozpoczynamy od postawienia ogrodzenia z płotów: lekkich, budowlanych i policyjnych.

Grupa Impel ochrania Puchar Świata w Skokach Narciarskich

Następnie podczas trzydniowych zawodów ok. 200 naszych pracowników porządkowo-informacyjnych będzie czuwało nad bezpieczeństwem skoczków i 15 tysięcy kibiców. Nasi pracownicy będą m.in.:

  • kontrolowali osoby wchodzące na teren skoczni oraz wnoszone przez nie bagaże,
  • udzielali informacji uczestnikom imprezy,
  • nadzorowali cały obiekt za pomocą kamer CCTV,
  • wspierali działania grup interwencyjnych.

Ponadto będziemy chronić skoczków również w miejscach noclegowych podczas pobytu w stolicy Tatr.

Działaniami służb z Grupy Impel będzie zarządzał Artur Patyk – kierownik ds. bezpieczeństwa oraz Agnieszka Patyk – zastępca kierownika ds. bezpieczeństwa.

Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem organizuje Tatrzański Związek Narciarski.

Aktualności