Nadchodzi największe wydarzenie roku w branży budowlanej! Już wkrótce Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu od 31 stycznia do 3 lutego 2023 r.

BUDMA to miejsce, gdzie spotykają się producenci i dystrybutorzy nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami – z Polski i krajów europejskich.

Tegoroczne wydarzenie zapowiada się interesująco – cztery dni targowe i blisko 1000 wystawców. Do tego nowości i premiery produktowe, panele dyskusyjne, spotkania branżowe i rozmowy biznesowe. Krótko mówiąc wszystko, co dotyczy branży budowlanej znajdzie swoje miejsce podczas Budmy 2023.

Impel również będzie obecny na tym wydarzeniu z szeroką ofertą usług i produktów dla branży budowlanej.

MobiGuard ze złotym medalem BUDMA 2023

Zaprezentujemy nasz flagowy produkt do ochrony m.in. terenu budów – mobilną wieżę monitorującą MobiGuard, która w tym roku zdobyła Złoty Medal Targów. Pokażemy też inne nasze usługi, dzięki którym łatwiej utrzymać czystość i zadbać o bezpieczeństwo inwestycji.

Mobiguard Złoty Medal BUDMA 2023

Po szczegóły zapraszamy na stoisko nr 67 w pawilonie nr 3. Zespół specjalistów produktowych odpowie na każde pytanie i chętnie porozmawia o usługach w strefie networkingowej.

Do zobaczenia na BUDMIE!

Serdecznie zapraszamy na stoisko 67 w pawilonie nr 3!

Aktualności