Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Złota Strona Emitenta - Impel SA w II etapie konkursu

24 lutego 2017

Impel SA zakwalifikował się do II etapu konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej, Złota Strona Emitenta, który już po raz dziesiąty organizuje Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.
 

W I etapie oceniono strony internetowe 889 polskich oraz zagranicznych spółek giełdowych, których akcje były notowane w dniu 31 sierpnia 2016 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym roku do II etapu konkursu zakwalifikowało się 57 spółek, których witryny internetowe prezentowały wysoki poziom merytoryczny.

W kolejnym etapie konkursu strony internetowe, w tym impel.pl, zostaną poddane ocenie jury, składającego się ze specjalistów w dziewięciu dziedzinach. Głównymi kryteriami oceny będą: jasność komunikatu, zawartość informacyjna, komunikacja z inwestorem, innowacyjność komunikacji, intuicyjność, ergonomia, zgodność z regułami nawigacji, poprawność zastosowanych technologii i estetyka. Jury weźmie także pod uwagę opinię inwestorów.

Wyniki II etapu poznamy 24 kwietnia, a rozstrzygnięcie konkursu Złota Strona Emitenta ogłoszone zostanie w czerwcu podczas IX Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.