Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Złote emocje w hali Orbita

23 kwietnia 2014

Pierwszy raz w historii zespół Impela Wrocław walczy o złoty medal mistrzostw Polski.  Już za niespełna 30 godzin dwie najlepsze drużyny ORLEN Ligi skrzyżują „kopie” w walce o najbardziej prestiżowe trofeum.

 

Impel Wrocław jeszcze nigdy nie dotarł do finału mistrzostw kraju. O zaszczytny złoty medal walczy z Chemikiem Police. Spełnia się sen wrocławskiej drużyny, która od lat czekała na zwieńczenie swoich siatkarskich zmagań.

 

Zawodniczki z Wrocławia już zapowiedziały, że nie oddadzą meczu bez walki. Wrocławianki we wcześniejszych spotkaniach pokazały, że nie przez przypadek  znalazły się w finale i nie poddają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 

W trakcie czwartkowego meczu w hali Orbita zapowiada się bardzo wyrównana i emocjonująca walka. Świeżo upieczone srebrne medalistki, staną do boju o najwyższe podium. Nikomu nie trzeba przypominać, że Impel Wrocław już odniósł historyczne zwycięstwo. Srebrny medal to spektakularny, bezprecedensowy sukces w historii dolnośląskiej siatkówki kobiet.

 

Początek siatkarskich emocji już jutro o godz. 18:00. Wszyscy gorąco wierzymy w zwycięstwo naszych siatkarek wobec czego zapraszamy również na kolejne spotkanie, które odbędzie się w piątek 25.04.2014 roku o godz. 20:30.

 

Liczymy, że będziecie razem z nami tworzyć historię i świętować wiekopomny sukces naszych siatkarek.