Grupa Impel została nagrodzona Złotym Spinaczem, laurem branży Public Relations za komunikację w czasie pandemii.

Działania komunikacyjne prowadzone w pierwszym okresie pandemii przez Grupę Impel doceniło jury najbardziej prestiżowego konkursu branży Public Relations w Polsce. Ponad 90 doświadczonych ekspertów PR wybrało projekty, które wyznaczają najwyższe standardy w komunikacji.

Złoty Spinacz dla Grupy Impel

W tym roku zainteresowanie konkursem było rekordowe. Do konkursu w 36 kategoriach zgłoszono rekordowe 395 projekty. W finale o Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze walczyły 93 nominowane projekty. Zgłoszony przez Grupę Impel projekt: „Grupa Impel na pierwszej linii frontu walki z COVID-19” otrzymał Złotego Spinacza w kategorii „Przemysł i infrastruktura”. Jak uzasadniło swój werdykt jury, nagroda została przyznana za kompleksowy zestaw działań komunikacyjnych mających na celu wsparcie utrzymania realizacji usług w czasie pandemii i przestawienia administracji w tryb pracy zdalnej. Dzięki szybko uruchomionej, profilowanej, szczerej i wielopoziomowej komunikacji, udało się zabezpieczyć informacyjnie i proceduralnie 45 tys. pracowników i współpracowników Grupy, zachowując płynność biznesu i ciągłość realizacji usług dla klientów w całej Polsce, m.in. na obiektach infrastrukturalnych: przemysłowych, biurowych, handlowych, ochrony zdrowia i administracyjnych.

W tym trudnym okresie postawiliśmy na szybką, szczerą i otwartą komunikację. Wdrożyliśmy komunikację umożliwiającą szybkie dotarcie z wiarygodną informacją o funkcjonowaniu naszej grupy i podejmowanych działaniach do naszych pracowników, jak i klientów. – mówi Katarzyna Marszałek, Dyrektor Biura Komunikacji Grupy Impel. – Wiedzieliśmy, że bez skupionych, zaangażowanych, ale i przede wszystkim pełnych poczucia bezpieczeństwa pracowników, realizacja codziennej pracy byłaby utrudniona lub niemożliwa. Praca salowych, sanitariuszy, opiekunów medycznych, służb sprzątających, pracowników ochrony, kuchni szpitalnych i dystrybucji posiłków odegrała i wciąż odgrywa bardzo ważną rolę w walce z pandemią. – podkreśla Katarzyna Marszałek.

Aktualności