Biuro prasowe

Jesteś dziennikarką/rzem, blogerką/rem, osobą pracującą w mediach skontaktuj się z nami. Odpowiemy na pytania, zainteresujemy Ciebie naszymi działaniami, prześlemy informacje o naszych usługach. Misją zespołu Biura Komunikacji jest wzmacnianie pozytywnego wizerunku osób wykonujących usługi  sprzątania i ochrony w przestrzeni publicznej. Budujemy zaufanie do naszej działalności i do zawodów, które w powszechnym odbiorze powinny zostać zauważone. Jesteśmy rzecznikami wartości uniwersalnych, które zrozumieją wszyscy jak godność, równość, sprawiedliwość. 

Prowadzimy z mediami transparentną komunikację, pytań nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Nie zawsze Was one satysfakcjonują, ale zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zespół biura prasowego

Zobacz Blog ekspercki

Grupy Impel
Zobacz

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.