Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS

Industrial Services - usługi

Czyszczenie <br/>przemysłowe
Czyszczenie
przemysłowe

Specjalistyczne czyszczenie zakładów przemysłowych, wsparcie w przygotowaniu do planowanych remontów, zapobieganie przestojom i awariom przemysłowym.

Utrzymanie higieny w przemyśle spożywczym
Utrzymanie higieny w przemyśle spożywczym

Kompleksowa obsługa w zakresie specjalistycznego czyszczenia zakładów przemysłu spożywczego, utrzymanie prawidłowej higieny środowiska pracy oraz wymaganych warunków mikrobiologicznych w określonych strefach przedsiębiorstwa.

Serwis techniczny obiektu
Serwis techniczny obiektu

Utrzymanie sprawności technicznej obiektów przemysłowych, nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Stały serwis i konserwacja instalacji technicznych i teletechnicznych zainstalowanych na obiektach.

System Optymalizacji Energii Elektrycznej
System Optymalizacji Energii Elektrycznej

System Optymalizacji Energii Elektrycznej (SOEE) pozwala na osiągnięcie znacznych oszczędności energii poprzez podniesienie efektywności pracy urządzeń elektrycznych oraz eliminację strat występujących w obwodach i sieciach energetycznych.

Skanowanie laserowe 3d
Skanowanie laserowe 3d

Technologia skanowania laserowego 3D to nowoczesna metoda pozyskiwania danych przestrzennych. Pozwala na przygotowanie danych w postaci chmury punków, map, rysunków, wizualizacji, modeli 2D i 3D oraz szeregu analiz. Jest alternatywą dla klasycznych pomiarów geodezyjnych.

Paszportyzacja infrastruktury
Paszportyzacja infrastruktury

Paszportyzacja danych o sieci firm infrastrukturalnych i dystrybucyjnych, takich jak telekomunikacja, energetyka, kolej czy zakłady z sektora utilities. Pozyskiwanie atrybutów opisowych, przebiegu relacji kablowych, tras rurociągów, współrzędnych geograficznych obiektów.

Inwestycje i usługi remontowo-budowlane
Inwestycje i usługi remontowo-budowlane

Usługi budowlane począwszy od generalnego wykonawstwa, poprzez roboty wykończeniowe i instalacyjne, remonty, przebudowy, adaptacje, po nadzory inwestorskie. Prace na obiektach przemysłowych, nieruchomościach komercyjnych oraz dla sektora publicznego.

Reklama wizualna i oznakowanie obiektów
Reklama wizualna i oznakowanie obiektów

Produkcja i montaż systemów wizualnych, reklam płaskich i przestrzennych oraz oznakowanie obiektów dla klientów sieciowych i instytucjonalnych.

Zintegrowana obsługa nieruchomości
Zintegrowana obsługa nieruchomości

Kompleksowe zarządzanie usługami związanymi z obsługą i utrzymaniem nieruchomości komercyjnych, centrów logistycznych, sieci handlowych czy obiektów użyteczności publicznej. Integracja obsługi i procesów, wdrażanie rozwiązań wpływających na optymalne wykorzystanie obiektów.

Aktualności

Starsze aktualności
05 lipca 2018
Impel wspiera Pocztę Polską w oznakowaniu sieci placówek.
Impel Visual Solutions produkuje elementy identyfikacji wizualnej dla placówek Poczty Polskiej.
02 stycznia 2018
Zobacz obszerną relację z konferencji Nafta Chemia
Zapraszamy do zapoznania się z obszerną relacją merytoryczną po Konferencji Nafta Chemia, która odbyła się 5 grudnia w Warszawie.
25 października 2017
Łączenie Spółek Rebranding Poland Sp. z o.o i Impel Visual Solutions S.A.
Połączenie spółek Rebranding Poland Sp. z o.o i Impel Visual Solutions S.A.
Nasze wsparcie – większa wartość biznesu klienta
Przemysł
Instytucje
Obiekty biurowe