Zobacz pozostałe wpisy

Zmiany w Zarządzie Impel Security Polska

12 sierpnia 2013

Na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Impel Security Polska, wchodzącej w skład Grupy Impel, powołany został Pan Mirosław Greber.

Pan Mirosław Greber posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem. W latach 1997 - 2011 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pozyskując inwestycje o wartości przekraczającej 13 mld zł i ponad 160 inwestorów dla tego regionu. Od października 2012 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu firmy ITM Poland Sp. z o.o., zajmującej się kompleksową obsługą nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS. W latach 2001 - 2011 Pan Mirosław Greber był członkiem Polsko-Japońskiego Komitetu Gospodarczego.

Pan Mirosław Greber w 2012 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wkład w rozwój Dolnego Śląska w przestrzeni samorządowej, jak i biznesowej. W 2013 roku został uhonorowany za całokształt osiągnięć prestiżową nagrodą „Super Muflona" przyznaną przez Kapitułę Nagrody składającą się między innymi z Prezydentów miast Dolnego Śląska.

Pan Mirosław Greber jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Tytuł radcy prawnego zdobył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. W 2012 roku uzyskał tytuł Adwokata.

W Zarządzie Spółki Impel Security Polska zasiadają ponadto: Pan Adrian Downarowicz, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju, Pan Jakub Dzik, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Pan Marek Janke, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych.

DOC
Zmiany w Zarządzie Impel Security Polska (105 kB)
Na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Impel Security Polska, wchodzącej w skład Grupy Impel, powołany został Pan Mirosław Greber.