Nasze wartości

Tworzymy łatwo dostępny świat usług, które mają na celu wspieranie Twojego biznesu. Stawiamy na rozwój i profesjonalizm, aby sprostać Twoim potrzebom i wymogom zmieniającego się świata.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo

Dbamy o ochronę Twoich pracowników, klientów i obiektów, którymi zarządzasz. Gwarantujemy ciągłość obsługiwanych procesów, jako sprawdzony dostawca usług outsourcingowych, działający na rynku usług nieprzerwanie od ponad 30 lat.
Przywiązujemy także wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy naszych pracowników, realizujących usługi w obsługiwanych obiektach.

Zwinnie wdrażamy nowe rozwiązania

Jeśli będziesz tego potrzebować, stworzymy nową usługę, dostosowując się do oczekiwań Twojego biznesu. Stawiamy na nowoczesne technologie, aby jeszcze skuteczniej i wydajniej wspierać obsługiwane dla Ciebie procesy.

Dzielimy się wiedzą

Wewnątrz i na zewnątrz organizacji promujemy kulturę dzielenia się wiedzą. Zachęcamy naszych pracowników do rozwoju, wzmacniamy ich zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych pomysłów. Zebrane doświadczenia we współpracy z różnymi branżami wykorzystujemy podczas realizacji usług, polegając na wiedzy technologów i ekspertów.
Nasi pracownicy są zaangażowani w wydarzenia branżowe i konferencje. Tworzymy także blog Grupy Impel, w którym znajdziesz bieżące informacje na temat outsourcingu usług, wsparcia procesów biznesowych i produkcyjnych, a także trendów w tych dziedzinach.

Możesz na nas liczyć

Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wsparcia w funkcjonowaniu Twojego biznesu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a dobierzemy odpowiednie rozwiązanie albo stworzymy je specjalnie dla Twojej firmy. Naszym celem jest wygodny dostęp do naszych usług dla każdej firmy czy instytucji.