Nasze wartości

Tworzymy łatwo dostępny świat usług, które mają na celu wspieranie Twojego biznesu. Stawiamy na rozwój i profesjonalizm, aby sprostać Twoim potrzebom i wymogom zmieniającego się świata.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo

Dbamy o ochronę Twoich pracowników, klientów i obiektów, którymi zarządzasz. Gwarantujemy ciągłość obsługiwanych procesów, jako sprawdzony dostawca usług outsourcingowych, działający na rynku usług nieprzerwanie od ponad 30 lat. W czasie pandemii COVID-19 zapewniamy również bezpieczeństwo w wymiarze sanitarnym.
Przywiązujemy także wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy naszych pracowników, realizujących usługi w obsługiwanych obiektach

Zwinnie wdrażamy nowe rozwiązania

Jeśli będziesz tego potrzebować, stworzymy nową usługę, dostosowując się do oczekiwań Twojego biznesu. Stawiamy na nowoczesne technologie, aby jeszcze skuteczniej i wydajniej wspierać obsługiwane dla Ciebie procesy.

Dzielimy się wiedzą

Wewnątrz i na zewnątrz organizacji promujemy kulturę dzielenia się wiedzą. Zachęcamy naszych pracowników do rozwoju, wzmacniamy ich zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych pomysłów. Zebrane doświadczenia we współpracy z różnymi branżami wykorzystujemy podczas realizacji usług, polegając na wiedzy technologów i ekspertów.
Nasi pracownicy są zaangażowani w wydarzenia branżowe i konferencje. Tworzymy także blog Grupy Impel, w którym znajdziesz bieżące informacje na temat outsourcingu usług, wsparcia procesów biznesowych i produkcyjnych, a także trendów w tych dziedzinach.

Możesz na nas liczyć

Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wsparcia w funkcjonowaniu Twojego biznesu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a dobierzemy odpowiednie rozwiązanie albo stworzymy je specjalnie dla Twojej firmy. Naszym celem jest wygodny dostęp do naszych usług dla każdej firmy czy instytucji.

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.