Odpowiedzialni w biznesie

Nasze działania nie kończą się na dostarczeniu usługi, ponieważ w pełni przejmujemy odpowiedzialność za procesy, które dla Ciebie obsługujemy. Tworzymy wiele miejsc pracy, więc jesteśmy odpowiedzialni za naszych pracowników. Ich praca i zaangażowanie w realizowane usługi mają realny wpływ na Twój komfort i bezpieczeństwo. Dbamy także o nasze otoczenie poszukując rozwiązań bezpiecznych dla środowiska naturalnego i angażując się w problemy społeczności, w której działamy.

Chronimy środowisko

Wierzymy, że każdy z nas oddziaływuje na środowisko naturalne i otoczenie, w którym funkcjonuje. To dlatego stawiamy na rozwój produktów i usług, o charakterze proekologicznym, takich jak fotowoltaika czy rozwiązania dla firm związane z zarządzaniem efektywnością energetyczną. Każdy nowo tworzony produkt czy usługę weryfikujemy pod kątem wymagań ekologicznych. Nad ich wdrażaniem pracujemy z technologami, którzy czuwają nad ograniczeniem zużycia środków chemicznych oraz emisji odpadów.

Zaangażowani społecznie

Chcemy być blisko społeczności, w której funkcjonujemy. Wspieramy działania Fundacji PROCURO, której celem jest aktywizacja społeczna niepełnosprawnych dzieci. Współpracujemy także z Fundacją na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Jesteśmy zaangażowani w integrację osób narodowości ukraińskiej ze społecznością Wrocławia, poprzez wspieranie Fundacji Ukraina. Zależy nam na propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia. To dlatego jesteśmy jednym ze sponsorów drużyny wrocławskich siatkarek Volley Wrocław. Od wielu lat wspieramy wydarzenia sportowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Jako oficjalna ochrona wyścigu Tour de Pologne zapewniamy bezpieczne emocje wszystkim kibicom tego wydarzenia.

Wspieramy przedsiębiorczość

Jesteśmy członkiem Federacji Przedsiębiorców Polskich, wspierającej rozwój i bezpieczeństwo podmiotów działających na polskim rynku pracy. Należymy także do organizacji Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Działamy w organizacjach branżowych, takich jak Polska Federacja Szpitali, Polski Związek Pracodawców Ochrona czy międzynarodowa organizacja Global Securalliance zrzeszająca firmy zajmujące się bezpieczeństwem. Cenimy pasję i innowacyjne pomysły, będące odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku. To dlatego dostrzegamy i wspieramy nowe, ciekawe inicjatywy biznesowe.

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.