Odpowiedzialni w biznesie

Nasze działania nie kończą się na dostarczeniu usługi, ponieważ w pełni przejmujemy odpowiedzialność za procesy, które dla Ciebie obsługujemy. Tworzymy wiele miejsc pracy, więc jesteśmy odpowiedzialni za naszych pracowników. Ich praca i zaangażowanie w realizowane usługi mają realny wpływ na Twój komfort i bezpieczeństwo. Dbamy także o nasze otoczenie poszukując rozwiązań bezpiecznych dla środowiska naturalnego i angażując się w problemy społeczności, w której działamy.

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym

Każdy z nas ma wpływ na środowisko naturalne i otoczenie, w którym funkcjonuje. Jako dostawca usług dążymy do minimalizowania negatywnego wpływu na naszą planetę. Podejmujemy szereg działań zarówno wewnątrz naszej organizacji, jak i zachęcamy naszych klientów do wdrażania proekologicznych rozwiązań. Równolegle angażujemy się w budowanie świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

Zobacz więcej

Zaangażowani społecznie

Chcemy być blisko społeczności, w której funkcjonujemy. Wspieramy działania Fundacji PROCURO, której celem jest aktywizacja społeczna niepełnosprawnych dzieci. Współpracujemy także z Fundacją na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Jesteśmy zaangażowani w integrację osób narodowości ukraińskiej ze społecznością Wrocławia, poprzez wspieranie Fundacji Ukraina. Zależy nam na propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia. To dlatego jesteśmy jednym ze sponsorów drużyny wrocławskich siatkarek Volley Wrocław. Od wielu lat wspieramy wydarzenia sportowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Jako oficjalna ochrona wyścigu Tour de Pologne zapewniamy bezpieczne emocje wszystkim kibicom tego wydarzenia.

Wspieramy przedsiębiorczość

Jesteśmy członkiem Federacji Przedsiębiorców Polskich, wspierającej rozwój i bezpieczeństwo podmiotów działających na polskim rynku pracy. Należymy także do organizacji Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Działamy w organizacjach branżowych, takich jak Polska Federacja Szpitali, Polski Związek Pracodawców Ochrona czy międzynarodowa organizacja Global Securalliance zrzeszająca firmy zajmujące się bezpieczeństwem. Cenimy pasję i innowacyjne pomysły, będące odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku. To dlatego dostrzegamy i wspieramy nowe, ciekawe inicjatywy biznesowe.