Grupa Impel

Jeśli chcesz skupić się na kluczowych obszarach swojej działalności i wydzielić część procesów na zewnątrz, to jesteś we właściwym miejscu. Możesz mieć pewność, że bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, a do naszej współpracy podejdziemy kompleksowo. Oferujemy wsparcie w zakresie usług prostych, takich jak zapewnianie bezpieczeństwa, czystości i technicznego utrzymania nieruchomości, a także obsługę procesów biznesowych oraz specjalistyczne usługi dla przemysłu.

Dzięki pracy przeszkolonego personelu i zapleczu nowoczesnego sprzętu, możesz liczyć na sprawną reakcję z naszej strony. Jako sprawdzony na rynku dostawca usług outsourcingowych zapewniamy ciągłość realizowanych kontraktów i bezpieczeństwo w zakresie obsługiwanych dla Ciebie procesów.

Dostępni w całej Polsce

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie całej Polski, dzięki czemu skutecznie i szybko odpowiemy na Twoje potrzeby. Zapewnimy Ci natychmiastowe wsparcie gdziekolwiek tego potrzebujesz – wystarczy, że zgłosisz się poprzez całodobową infolinię lub formularz dostępny na naszej stronie.

Impel na świecie

Skupiamy się na polskim rynku, ale nasze spółki działają również
w innych krajach. Jesteśmy obecni w Niemczech, na Ukrainie,
Łotwie oraz w Kazachstanie i Uzbekistanie.

 

Niemcy

specjalistyczne usługi dla przemysłu
www.climbex.de

Ukraina

usługi porządkowo-czystościowe
www.griffin.ua

Łotwa

usługi porządkowo-czystościowe

Uzbekistan

outsourcing dla firm
www.impel.uz

Kazachstan

outsourcing dla firm

Spółki Grupy Impel

Grupę Impel tworzą spółki zajmujące się realizacją usług oraz franczyzobiorcy działający jako Impel Partner. Wiodącą spółką jest Impel S.A.

Pliki:

Pobierz wykaz spółek Grupy Impel

Zobacz więcej informacji
o naszych usługach

Sprawdź

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.