Grupa Impel

Jeśli chcesz skupić się na kluczowych obszarach swojej działalności i wydzielić część procesów na zewnątrz, to jesteś we właściwym miejscu. Możesz mieć pewność, że bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, a do naszej współpracy podejdziemy kompleksowo. Oferujemy wsparcie w zakresie usług prostych, takich jak zapewnianie bezpieczeństwa, czystości i technicznego utrzymania nieruchomości, a także obsługę procesów biznesowych oraz specjalistyczne usługi dla przemysłu.

Dzięki pracy przeszkolonego personelu i zapleczu nowoczesnego sprzętu, możesz liczyć na sprawną reakcję z naszej strony. Jako sprawdzony na rynku dostawca usług outsourcingowych zapewniamy ciągłość realizowanych kontraktów i bezpieczeństwo w zakresie obsługiwanych dla Ciebie procesów.

Dostępni w całej Polsce

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie całej Polski, dzięki czemu skutecznie i szybko odpowiemy na Twoje potrzeby. Zapewnimy Ci natychmiastowe wsparcie gdziekolwiek tego potrzebujesz – wystarczy, że zgłosisz się poprzez całodobową infolinię lub formularz dostępny na naszej stronie.

Impel na świecie

Skupiamy się na polskim rynku, ale nasze spółki działają również
w innych krajach. Jesteśmy obecni w Niemczech, na Ukrainie,
Łotwie oraz w Kazachstanie i Uzbekistanie.

 

Niemcy

specjalistyczne usługi dla przemysłu
climbex.eu

Łotwa

usługi porządkowo-czystościowe

Uzbekistan

outsourcing dla firm
impel.uz

Kazachstan

outsourcing dla firm

Zobacz więcej informacji
o naszych usługach

Sprawdź