Szybkie rekrutacje mobilne grupy wsparcia obsługi klientów

Szybkie rekrutacje – uzupełnianie braków kadrowych

 

Sytuacje nadzwyczajne wymagają wyjątkowo szybkich i skutecznych działań. Brak pracowników do bieżącej obsługi placówki handlowej czy logistycznej to realne straty finansowe i wizerunkowe. Szybkie rekrutacje w jak najkrótszym czasie pozwalają wyrównać niedobory kadrowe, a mobilne grupy wsparcia zapewniają realizację bieżących potrzeb klienta.

 

Co zapewniamy

 

  • Kompletną obsadę pracowników w obiekcie, zgodną z zapotrzebowaniem klienta
  • Szybką reakcję na aktualne potrzeby klienta
  • Pracowników gotowych do pracy, z kompletem wymaganej dokumentacji (pozwolenia na pracę i pobyt, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna)
  • Raportowanie o stanie prac i bieżącą komunikacja z koordynatorem

 

Zakres usług

 

Rekrutacja Ad-hoc

Usługa polega na zrekrutowaniu potrzebnej grupy pracowników oraz przygotowaniu wymaganej prawem dokumentacji do bezpośredniego zatrudnienia. Ta forma rekrutacji realizowana jest w uparciu o pracowników obcokrajowców z prawem pobytu i pracy. Możemy zagwarantować rekrutację pracowników w czasie kilku dni na terenie całej Polski.

 

Mobilne grupy wsparcia pracowników

Usługa polega na stałym lub jednorazowym wsparciu klienta w procesach obsługi klienta i komplementacji towarów zorganizowaną grupą mobilną. Wszyscy pracownicy są przygotowani do realizacji usługi od ręki i posiadają ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.

 

Wsparcie procesów logistycznych

Realizujemy natychmiastowe wsparcie procesów logistycznych dostępne na terenie: województwa dolnośląskiego, śląskiego i wielkopolskiego. W ciągu 24 godzin od daty przyjętego zlecenia dostarczamy do miejsca wykonywania pracy określoną w zleceniu grupę pracowników.

 

Wraz z grupą dostarczamy: lidera grupy odpowiedzialnego za komunikację z pozostałymi członkami zespołu, bieżąco raportującego stan prac koordynatorowi klienta.

 

Kontakt

email: cc(dot)info(at)impel(dot)pl

tel: 800 190 911