Usługi dla chemii i farmacji

Wspieramy zakłady produkcyjne zapewniając szeroki zakres usług od ochrony i sprzątania, poprzez techniczną obsługę nieruchomości, wynajem i serwis odzieży roboczej, po czyszczenie obiektów i instalacji przemysłowych w strefach niebezpiecznych. Jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom związanym z zachowaniem bezpieczeństwa i zapewnić ciągłość realizowanej produkcji.

Zapytaj o ofertę

Dezynfekcja elektrostatyczna – szybka i skuteczna walka z wirusem

Impel Delivery podąża za trendami, wpasowując się w potrzeby klientów. Wprowadza nowe rozwiązania i asortyment do samodzielnej dezynfekcji elektrostatycznej w pomieszczeniach. Ten rodzaj dezynfekcji często określany jest mianem „dezynfekcji 360” i uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy

Dbanie o ciągłość procesów w przedsiębiorstwie

Bezpieczne środowisko pracy

Wsparcie procesów produkcyjnych i zapobieganie awariom przemysłowym

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.