Usługi dla hoteli i apartamentów

Dbamy o zapewnienie Twoim gościom komfortu i bezpieczeństwa. Możemy mieć przez to wpływ na ich doświadczenia wynikające z pobytu w danym miejscu. Podejmowane działania mają na celu sprawne funkcjonowanie obiektu, zgodnie z wyznaczonymi standardami. Zabezpieczamy potrzeby Twoich klientów dbając o każdy szczegół, dzięki pracy przeszkolonego personelu i profesjonalnemu zapleczu.

Zapytaj o ofertę

Dezynfekcja elektrostatyczna – szybka i skuteczna walka z wirusem

Impel Delivery podąża za trendami, wpasowując się w potrzeby klientów. Wprowadza nowe rozwiązania i asortyment do samodzielnej dezynfekcji elektrostatycznej w pomieszczeniach. Ten rodzaj dezynfekcji często określany jest mianem „dezynfekcji 360” i uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy:

Wsparcie funkcjonowania obiektu z wdrożonymi systemami kontroli jakości

Usprawnienie obsługi hotelowej i realizowanych procesów

Oszczędności w obsłudze obiektu

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.