Usługi dla ochrony zdrowia

Oferujemy kompleksowe rozwiązania wspierające funkcjonowanie Twojej placówki. Tworząc naszą ofertę bazujemy na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu we współpracy z sektorem ochrony zdrowia.  W naszym działaniu stawiamy na technologie i nowoczesne aplikacje, które pozwolą Ci uzyskać wiedzę o realizowanych usługach, a nam efektywniej nimi zarządzać.

Zapytaj o ofertę

Nowoczesny catering dla szpitali

Zachodzące zmiany na rynku, cyfryzacja i automatyzacja procesów skłoniły nas do opracowania zupełnie nowego, innowacyjnego systemu żywienia IMFOOD dla Twojej placówki medycznej. W ramach tego systemu pacjent otrzymuje zbilansowany posiłek, zgodny z jego schorzeniem, czyli co najważniejsze- spełniający wszelkie wymagania dietetyczne.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy

Większa efektywność w zarządzaniu placówką

Kontrola i usprawnianie stosowanych procedur

Synergia usług - dzięki współpracy z jednym, sprawdzonym operatorem

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.